Atribuită Anunț de participare

Proiectare si executie a obiectivului “CONSTRUIRE CENTRU MEDICAL IN SAT SALARD, COMUNA SALARD, JUDETUL BIHOR”

Număr anunț
SCN1009045
Autoritate contractantă
COMUNA SALARD (CUI 4641318)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCTORUL SALARD SRL (CUI 112454)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
896.448,86 RON
Valoare atribuită
896.391,96 RON
Data publicării
03.08.2018 13:50
Anunț de atribuire
SCNA1009100
Termen limită
24.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1009048

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

896.391,96 RON

din 896.448,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.