Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
FURNIZARE TRACTOR PENTRU DS GIURGIU
- Număr anunț
- CN1004234
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- MECOMAG H.V. SRL (CUI 26100062)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 170.000 RON
- Valoare atribuită
- 169.800 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 14.09.2018 10:25
- Anunț de atribuire
- CAN1009746
- Termen limită
- 15.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023566
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MECOMAG H.V. SRL CUI RO 26100062
Valoare atribuită
169.800 RON
din 170.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.