Atribuită Cumpărare directă

compresor Dacia Duster

Număr anunț
DA35996488
Autoritate contractantă
Comuna Andreiasu de Jos (Consiliul Local Andreiasu de Jos Vrancea) (CUI 4447304)
Furnizor / câștigător
BARDI AUTO SRL (CUI 12966353)
Cod CPV
34000000-7 · Echipament de transport si produse auxiliare pentru transport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.200,57 RON
Data publicării
20.06.2024 13:52
Data finalizării
21.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200,57 RON