Atribuită Cumpărare directă

ACID BORIC- G, BORAX FARMACEUTIC- G, GLICERINA FARM - KG, OXID DE ZINC - G, TALC-GRAM,VASELINA - KG

Număr anunț
DA33690275
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
NORD PHARMA SRL (CUI 14477809)
Cod CPV
33692600-3 · Preparate galenice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
496,45 RON
Valoare atribuită
496,45 RON
Data publicării
20.07.2023 11:09
Data finalizării
21.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

496,45 RON

din 496,45 RON estimat