Atribuită Cumpărare directă

PACHET JALUZELE VERTICALE + ROLETE

Număr anunț
DA33690319
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
LIVTEX S.R.L. (CUI 22661186)
Cod CPV
39515400-9 · Jaluzele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.416,36 RON
Valoare atribuită
1.416,36 RON
Data publicării
20.07.2023 11:09
Data finalizării
21.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.416,36 RON

din 1.416,36 RON estimat