Atribuită Cumpărare directă

PACHET ORTOPEDIE INFANTILA

Număr anunț
DA33690878
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.050 RON
Valoare atribuită
5.050 RON
Data publicării
20.07.2023 11:09
Data finalizării
24.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.050 RON

din 5.050 RON estimat