Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curatenie profesionala

Număr anunț
DA33690979
Autoritate contractantă
Teatrul "Szigligeti Szinhaz (CUI 28570745)
Furnizor / câștigător
SMART CLEANING BISTRITA S.R.L. (CUI 39807155)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.700 RON
Valoare atribuită
8.700 RON
Data publicării
20.07.2023 11:09
Data finalizării
21.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.700 RON

din 8.700 RON estimat