Atribuită Cumpărare directă

Tableta Lenovo Tab P12, Octa-Core, 12.7" 3K (2944x1840), 4GB RAM, 128GB, WiFi, Storm GreyTableta Len

Număr anunț
DA35983835
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30237450-8 · Tablete grafice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.528,27 RON
Data publicării
19.06.2024 13:52
Data finalizării
21.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.528,27 RON