Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
Servicii de informare si publicitate în cadrul proiectului: My SMIS 116950 „Întărirea capacității pentru managementul adaptativ al capitalului natural din Parcul Național Retezat (incluzând rezervațiile 2.494 Gemenele, 2.496 Peștera Zeicului), împreună cu siturile Natura 2000 suprapuse parțial - ROSCI0217 Retezat și ROSPA0084 Munții Retezat”
- Număr anunț
- CN1004223
- Autoritate contractantă
- RNP ROMSILVA- APNR R.A. (CUI RO25697630)
- Cod CPV
- 79341400-0 · Servicii de campanii de publicitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 965.715 RON
- Valoare atribuită
- 954.211 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 19.09.2018 01:47
- Anunț de atribuire
- CAN1011420
- Termen limită
- 25.10.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 180-408293
- Documentație de atribuire
- DF1022722
Documente
Documentația de atribuire
- 1a_Anexa_1_la_caiet_sarcini_informare_constientizare.pdf.p7s
- 1_caiet_sarcini_C5.pdf.p7s
- 3_contract_C5.pdf.p7s
- 4_Modele_formulare_informare_constientizare.docx.p7s
- FisaDate_DF1022722.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
EXCLUS PROD SRL CUI RO 14919633
Valoare atribuită
954.211 RON
din 965.715 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 11.504 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.