Atribuită Cumpărare directă

HP CF280A (80A) cartus toner negru original pt LaserJet Pro 400 M401a/M401d/M401dn/M401dne/M401dw/M4

Număr anunț
DA33691755
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.419 RON
Valoare atribuită
3.419 RON
Data publicării
20.07.2023 11:09
Data finalizării
25.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.419 RON

din 3.419 RON estimat