Atribuită Cumpărare directă

Flacoane de reactie Reacti-Vial, transparente, cu capace infiletabile si septumuri, capacitate 5 mL

Număr anunț
DA33691890
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
Cod CPV
33790000-4 · Sticlarie pentru laborator, pentru articole de igiena sau pentru industria farmaceutica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.870 RON
Valoare atribuită
1.870 RON
Data publicării
20.07.2023 11:09
Data finalizării
21.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.870 RON

din 1.870 RON estimat