Atribuită Cumpărare directă

R11444/19.07.2023 - FAR DREAPTA MERCEDES

Număr anunț
DA33691930
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
31521000-4 · Lampi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.389,06 RON
Valoare atribuită
2.389,06 RON
Data publicării
20.07.2023 11:09
Data finalizării
20.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.389,06 RON

din 2.389,06 RON estimat