Atribuită Cumpărare directă

Certificat SSL aferent Sistemului Digital pentru procesele de Finantare a Culturii in cadrul PNRR

Număr anunț
DA33692053
Autoritate contractantă
MINISTERUL CULTURII (CUI 4192812)
Furnizor / câștigător
DIGISIGN SA (CUI 17544945)
Cod CPV
79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.074 RON
Valoare atribuită
2.074 RON
Data publicării
20.07.2023 11:09
Data finalizării
26.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.074 RON

din 2.074 RON estimat