Atribuită Cumpărare directă

biscuiti petit beure 100gr

Număr anunț
DA33692261
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
Furnizor / câștigător
ALEXGOLD DISTRIBUTION SRL (CUI 26521290)
Cod CPV
15821200-1 · Biscuiti dulci (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.700 RON
Valoare atribuită
23.700 RON
Data publicării
20.07.2023 11:09
Data finalizării
21.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.700 RON

din 23.700 RON estimat