Atribuită Cumpărare directă

5423 53-LAMPA LED CU ACUMULATOR 6+1

Număr anunț
DA33692944
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI 2490570)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI 22816329)
Cod CPV
31527210-1 · Lanterne (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
783,27 RON
Valoare atribuită
783,27 RON
Data publicării
20.07.2023 11:09
Data finalizării
21.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

783,27 RON

din 783,27 RON estimat