Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale sanitare conf ADV1374335

Număr anunț
DA33693272
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL BUCURESTI RAHOVA (CUI 15249612)
Furnizor / câștigător
CRAD-RO SRL (CUI 13920524)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.013 RON
Valoare atribuită
1.013 RON
Data publicării
20.07.2023 11:09
Data finalizării
21.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.013 RON

din 1.013 RON estimat