Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Echipamente 3D proiect 82PCCDI
- Număr anunț
- CN1004221
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- ALIANT BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. (CUI 980141)
- Cod CPV
- 30232100-5 · Imprimante si trasatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.260,50 RON
- Valoare atribuită
- 51.200 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 14.09.2018 09:08
- Anunț de atribuire
- CAN1007391
- Termen limită
- 17.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023633
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1023633.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model contract Echipamnte 3D.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
Comservice Company S.R.L. CUI RO 980141
Oferta 2
Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Valoare atribuită
51.200 RON
din 51.260,50 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 60,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.