Atribuită Cumpărare directă

Fasole galbena/verde "OLYMPIA

Număr anunț
DA33693999
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA (CUI 5321206)
Furnizor / câștigător
CONTEC FOODS SRL (CUI 14041515)
Cod CPV
15331400-1 · Legume in conserva si/sau la cutie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
619,50 RON
Valoare atribuită
619,50 RON
Data publicării
20.07.2023 11:09
Data finalizării
21.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

619,50 RON

din 619,50 RON estimat