Atribuită Cumpărare directă

Precision™ Shaking Water Baths ; chamber capacity 15 Liter ; Temperature Stability Amb. + 5°C to 100

Număr anunț
DA33694195
Autoritate contractantă
INSTITUTUL GEOLOGIC AL ROMANIEI (CUI 1581793)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
42943000-8 · Bai termostatice si accesorii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.052,63 RON
Valoare atribuită
11.052,63 RON
Data publicării
20.07.2023 11:09
Data finalizării
21.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.052,63 RON

din 11.052,63 RON estimat