Atribuită Cumpărare directă

Test Tube Tray 13–25 mm (holds 10 tubes) ; Tray containing a number of prearranged test tube clips.

Număr anunț
DA33694209
Autoritate contractantă
INSTITUTUL GEOLOGIC AL ROMANIEI (CUI 1581793)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
42943000-8 · Bai termostatice si accesorii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.240,38 RON
Valoare atribuită
3.240,38 RON
Data publicării
20.07.2023 11:09
Data finalizării
21.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.240,38 RON

din 3.240,38 RON estimat