Atribuită Cumpărare directă

Clip preincarcat si repozitionabil, rotabil 360 gr,Aplicator clipuri reutilizabil 2300 mm,Set clipur

Număr anunț
DA33694579
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
CONTROL LINE 21 S.R.L. (CUI 43810701)
Cod CPV
33141122-1 · Cleme chirurgicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.980 RON
Valoare atribuită
7.980 RON
Data publicării
20.07.2023 11:09
Data finalizării
21.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.980 RON

din 7.980 RON estimat