Atribuită Cumpărare directă

Laborator lingvistic Sanako Study + Pachet Laborator digital lingvistic limbi străine Prolang

Număr anunț
DA35988154
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "O.GOGA" HUEDIN (CUI 4485588)
Furnizor / câștigător
NET BRINEL SA (CUI 5800900)
Cod CPV
32342100-3 · Casti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
85.310 RON
Data publicării
20.06.2024 13:52
Data finalizării
21.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85.310 RON