Atribuită Cumpărare directă

Suport tavan pentru videoproiector BLACKMOUNT BM-VP18S

Număr anunț
DA33695018
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PRODULESTI (CUI 29145964)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30195800-0 · Carlige sau suporturi de agatat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,36 RON
Valoare atribuită
302,36 RON
Data publicării
20.07.2023 11:09
Data finalizării
21.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,36 RON

din 302,36 RON estimat