Atribuită Cumpărare directă

Tăierea , spargerea și depozitarea lemnului de foc în locuri special amenajate

Număr anunț
DA33695669
Autoritate contractantă
Comuna Carasova (Primaria) (CUI 3227661)
Furnizor / câștigător
MILOVAN CONSTRUCT SRL (CUI 19820133)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
21.07.2023 11:09
Data finalizării
24.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat