Atribuită Cumpărare directă

Pachet igienic LUM,Produse de curatenie LUM

Număr anunț
DA33695885
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR (CUI 17968495)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.460,90 RON
Valoare atribuită
2.460,90 RON
Data publicării
21.07.2023 11:09
Data finalizării
25.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.460,90 RON

din 2.460,90 RON estimat