Atribuită Cumpărare directă

Materiale si obiecte de inventar -cazarmament pentru beneficiarii LMP Tg Ocna 130549 conf ADV137157

Număr anunț
DA33696200
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Furnizor / câștigător
DIMI MAN CONF SRL (CUI 14999349)
Cod CPV
39510000-0 · Articole textile de uz casnic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.120 RON
Valoare atribuită
6.120 RON
Data publicării
21.07.2023 11:09
Data finalizării
24.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.120 RON

din 6.120 RON estimat