Atribuită Cumpărare directă

Materiale consumabile

Număr anunț
DA33696371
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica Calugareni (CUI 4322807)
Furnizor / câștigător
VICONSIT SRL (CUI 23067689)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.228,72 RON
Valoare atribuită
3.228,72 RON
Data publicării
21.07.2023 11:09
Data finalizării
24.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.228,72 RON

din 3.228,72 RON estimat