Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de foraj

Număr anunț
DA35988534
Autoritate contractantă
COMUNA BLAGESTI (CUI 4834777)
Furnizor / câștigător
A1 TOP ENGINEERING S.R.L. (CUI 43761927)
Cod CPV
45255500-4 · Lucrari de foraj si de explorare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.250 RON
Data publicării
20.06.2024 13:52
Data finalizării
21.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.250 RON