Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
“Camion cu instalație de sudura electrica ISM - SRCF Brașov”
- Număr anunț
- CN1002874
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- HIAROM INVEST SRL (CUI 20507645)
- Cod CPV
- 42662000-4 · Echipament de sudare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.427.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.417.000 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.08.2018 01:43
- Anunț de atribuire
- CAN1006424
- Termen limită
- 21.09.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 149-342913
- Documentație de atribuire
- DF1017637
Documente
Documentația de atribuire
- CS - Camion cu instalație de sudură electrică-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1017637.pdf
- Model contract ISM corectat-semnat.pdf.p7s
- Modele de formulare Camion ISM-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
HIAROM INVEST SRL CUI RO 20507645
Valoare atribuită
4.417.000 RON
din 4.427.000 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 10.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.