Atribuită Cumpărare directă

CISTOCAT CISTOFIX , SET CISTOSTOMIE , TRUSE CISTOFIX Peel Apart NR.12

Număr anunț
DA33697538
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.160 RON
Valoare atribuită
8.160 RON
Data publicării
21.07.2023 11:09
Data finalizării
24.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.160 RON

din 8.160 RON estimat