Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie formulare tipizate - procese verbale de constatare si sanctionare a contraventiilor
- Număr anunț
- DA33697704
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE STAT IN CONSTRUCTII-I.S.C (CUI 14234699)
- Furnizor / câștigător
- MACH PRINT SRL (CUI 11573933)
- Cod CPV
- 22820000-4 · Formulare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.343 RON
- Valoare atribuită
- 5.343 RON
- Data publicării
- 21.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 26.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.