Atribuită Cumpărare directă

Rola role cearceaf hartie ALBA pentru examinare consultatie medical doua 2 straturi 60 x 50 60x50 m

Număr anunț
DA33697914
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE BRADET (CUI 4543972)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.988 RON
Valoare atribuită
5.988 RON
Data publicării
21.07.2023 11:09
Data finalizării
24.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.988 RON

din 5.988 RON estimat