Atribuită Cumpărare directă

Servicii profesionale de curatat cosuri de fum, sobe , cazane combustibil solid , reparat sobe

Număr anunț
DA33698507
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CANDESTI (CUI 25176038)
Furnizor / câștigător
COŞAR BEST NORD SRL (CUI 31727662)
Cod CPV
90915000-4 · Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
21.07.2023 11:09
Data finalizării
24.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat