Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii si renovare bai si hol Marketing, et 1

Număr anunț
DA33698534
Autoritate contractantă
ATENEUL NATIONAL DIN IASI (CUI 16070835)
Furnizor / câștigător
TRUST STEPS S.R.L. (CUI 48393087)
Cod CPV
45430000-0 · Lucrari de imbracare a podelelor si a peretilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.176,17 RON
Valoare atribuită
33.176,17 RON
Data publicării
21.07.2023 11:09
Data finalizării
24.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.176,17 RON

din 33.176,17 RON estimat