Atribuită Cumpărare directă

PACHET CURATENIE

Număr anunț
DA33698622
Autoritate contractantă
GRADINITA P.P. NR. 33 SIBIU (CUI 4603462)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.536,84 RON
Valoare atribuită
2.536,84 RON
Data publicării
21.07.2023 11:09
Data finalizării
27.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.536,84 RON

din 2.536,84 RON estimat