Atribuită Cumpărare directă

NEXODAL 0,4MG/ML SOL INJ (NALOXONUM) ORPHAN

Număr anunț
DA33698681
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI 3024756)
Cod CPV
33622400-0 · Vasoprotectoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
961,52 RON
Valoare atribuită
961,52 RON
Data publicării
21.07.2023 11:09
Data finalizării
24.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

961,52 RON

din 961,52 RON estimat