Atribuită Cumpărare directă

ALCOOL SANITAR 500ML 70% AVIZAT PROMOTIE

Număr anunț
DA33698806
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA ARGES (CUI 7549660)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.420,80 RON
Valoare atribuită
1.420,80 RON
Data publicării
21.07.2023 11:09
Data finalizării
24.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.420,80 RON

din 1.420,80 RON estimat