Atribuită Cumpărare directă

Hartie carton A4 100g 100gr 100 g gr grame /mp 250 coli / top galben CAMOSCIO

Număr anunț
DA33698825
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,34 RON
Valoare atribuită
131,34 RON
Data publicării
21.07.2023 11:09
Data finalizării
26.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,34 RON

din 131,34 RON estimat