Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A3, A4 80 g/mp, 500 coli/top / Autorizatie Unitate Protejata nr. 249 / 08.10.2021

Număr anunț
DA33699102
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI 33620670)
Furnizor / câștigător
IVEREM GROUP S.R.L. (CUI 40526986)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.635,38 RON
Valoare atribuită
1.635,38 RON
Data publicării
21.07.2023 11:09
Data finalizării
21.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.635,38 RON

din 1.635,38 RON estimat