Atribuită Cumpărare directă

Materiale instalații sanitare

Număr anunț
DA33699673
Autoritate contractantă
COMUNA MASTACANI (PRIMARIA MASTACANI) (CUI 4322254)
Furnizor / câștigător
DICOLEX SRL (CUI 15874025)
Cod CPV
44411100-5 · Robinete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
501,01 RON
Valoare atribuită
501,01 RON
Data publicării
21.07.2023 11:09
Data finalizării
24.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

501,01 RON

din 501,01 RON estimat