Atribuită Cumpărare directă

Componente IT

Număr anunț
DA33699767
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Dorohoi (CUI 4392462)
Furnizor / câștigător
TCA-DISTRIBUTION GRUP SRL (CUI 18133662)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.393,27 RON
Valoare atribuită
1.393,27 RON
Data publicării
21.07.2023 11:09
Data finalizării
24.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.393,27 RON

din 1.393,27 RON estimat