Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER BLACK, CYAN, MAGENTA, YELLOW

Număr anunț
DA33699797
Autoritate contractantă
Politia Locala Iasi (CUI 18258941)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.404,12 RON
Valoare atribuită
2.404,12 RON
Data publicării
21.07.2023 11:09
Data finalizării
24.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.404,12 RON

din 2.404,12 RON estimat