Atribuită Cumpărare directă

Conector neutru cu trei linii, Capac dezinfectant pentru lumenele liniilor venoase

Număr anunț
DA33699906
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
31224200-4 · Conectori coaxiali (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.440 RON
Valoare atribuită
4.440 RON
Data publicării
21.07.2023 11:09
Data finalizării
26.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.440 RON

din 4.440 RON estimat