Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4 alba 80 gr mp 500 coli

Număr anunț
DA33700138
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL DE TRANSFUZII SANGUINA CRAIOVA (CUI 4332100)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
660,60 RON
Valoare atribuită
660,60 RON
Data publicării
21.07.2023 11:09
Data finalizării
24.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

660,60 RON

din 660,60 RON estimat