Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta in dezvoltare urbana (raport de performantă și seminar strategic)

Număr anunț
DA35977898
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA INSTITUTUL PENTRU ORASE VIZIONARE (CUI 45694727)
Cod CPV
73220000-0 · Servicii de consultanta in dezvoltare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
72.500 RON
Data publicării
19.06.2024 13:52
Data finalizării
21.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

72.500 RON