Atribuită Cumpărare directă

Tableta Lenovo Yoga Tab 11, MediaTek Helio G90T, 11inch, 256GB, Wi-Fi, Bt, 4G LTE, Android 11, Storm

Număr anunț
DA33700834
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
LAPTOP AID SRL (CUI 27443484)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.819,13 RON
Valoare atribuită
5.819,13 RON
Data publicării
21.07.2023 11:09
Data finalizării
24.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.819,13 RON

din 5.819,13 RON estimat