Atribuită
Cumpărare directă
MANUSI NITRIL NEPUDRATE ALBASTRE, L, Nitrilex, 100 buc
- Număr anunț
- DA33701021
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MEDICO SOCIAL PECHEA (CUI 16474639)
- Furnizor / câștigător
- MEDPLAZA HEALTH S.R.L. (CUI 41024228)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.152 RON
- Valoare atribuită
- 1.152 RON
- Data publicării
- 21.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 24.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.