Atribuită Cumpărare directă

GRUND ROSU; PENSULE

Număr anunț
DA33701091
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALĂ ENERGETICA SERVICII BUCUREȘTI S.A. (CUI 41268559)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.343,50 RON
Valoare atribuită
8.343,50 RON
Data publicării
21.07.2023 11:09
Data finalizării
24.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.343,50 RON

din 8.343,50 RON estimat