Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 96,3% sub estimat

Oxigen medicinal ( imbuteliat)

Număr anunț
CAN1159028
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.082.044,33 RON
Valoare atribuită
40.159,73 RON 96,3% sub estimat
Data anunțului
28.05.2026 13:03
Anunț de participare
CN1085945

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 1.082.044,33 RON Adjudecat: 1.122.204,06 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 oxigen medicinal imbuteliat (chirie butelii + butelii închiriat… 968.788,33 RON LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. 6 contracte 1.001.930,06 RON
LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 134 · 27.02.2026 7.398,58 RON
LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 997 · 31.01.2026 7.199,12 RON
LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 280 · 31.03.2026 7.398,58 RON
LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 100 · 16.02.2026 7.398,58 RON
LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 384 · 27.04.2026 3.746,87 RON
LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 888 · 02.12.2025 968.788,33 RON
2 oxigen medicinal imbuteliat ( butelii proprietate achizitor) 113.256 RON LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. 6 contracte 120.274 RON
LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 385 · 27.04.2026 1.045 RON
LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 998 · 31.12.2025 924 RON
LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 99 · 16.02.2026 1.683 RON
LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 135 · 27.02.2026 1.683 RON
LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 279 · 31.03.2026 1.683 RON
LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 889 · 02.12.2025 113.256 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

40.159,73 RON

din 1.082.044,33 RON estimat 96,3%

Adjudecat la 3,7% din estimat · economie 1.041.884,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.