Atribuită Cumpărare directă

PROSOAPE V ALBE 2 STRATURI CELULOZA 150 FOI/PACHET

Număr anunț
DA33701837
Autoritate contractantă
LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE GH. TATTARASCU (CUI 8685627)
Furnizor / câștigător
CLEANING STUFF S.R.L. (CUI 42561661)
Cod CPV
39514200-0 · Prosoape de bucatarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399,20 RON
Valoare atribuită
399,20 RON
Data publicării
24.07.2023 11:09
Data finalizării
25.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

399,20 RON

din 399,20 RON estimat